Tok; “AK Parti, İlkadım’da tıkanan hizmetin önünü açacaktır.”
Tok; “AK Parti, İlkadım’da tıkanan hizmetin önünü açacaktır.”
AK Parti İlkadım Belediye Başkan Aday Adayı Erdoğan Tok, İlkadım’da tıkanan hizmetin önünün AK Parti ile açılacağını kaydetti.   İlkadım’da yönetim anlayışının değişmesi gerektiğini söyleyen AK Parti İlkadım Belediye Başkan...
10 Kasım 2013 19:51
Font1 Font2 Font3 Font4

AK Parti İlkadım Belediye Başkan Aday Adayı Erdoğan Tok, İlkadım’da tıkanan hizmetin önünün AK Parti ile açılacağını kaydetti.

 

İlkadım’da yönetim anlayışının değişmesi gerektiğini söyleyen AK Parti İlkadım Belediye Başkan Aday Adayı Erdoğan Tok, Yönetimde söz sahibi olan ve halkın gönlünde iz bırakan kendini yenileyen bir yönetime ihtiyaç olduğunu ifade etti.

 

Ortak bir ses ve yeni bir enerji ile yola çıktıklarını ifade eden Erdoğan Tok, AK Parti Belediyecilik anlayışının İlkadım’da kazandırılması gerektiğine işaret etti. Yeni kadro ve heyecanla halkın yönetime katıldığı bir anlayışı muktedir kılacaklarını kaydeden Tok, Herkesin huzur ve mutluluk duyacağı gelişen ve kendini yenileyen bir İlkadım inşa edeceklerini belirtti.

DSC07955 Tok; “AK Parti, İlkadım’da tıkanan hizmetin önünü açacaktır.”

 

İlkadım’da tıkanan hizmet yolunun önünün AK Parti anlayışıyla açılabileceğini belirten 2004-2009 İlkadım Belediye Başkanı ve AK Parti İlkadım Belediye Başkan Aday Adayı Erdoğan Tok, “ Önümüzdeki yerel seçimlerde, vatandaşın gönlüne hitap edecek, onunla aynı dili konuşacak güçlü bir kadro ile çalışacak yeni bir belediye yönetimi İlkadım için acil bir ihtiyaçtır. Bu manada bu  ihtiyacı gidermek, insanı merkeze alan, yerel yönetimler alanında ekol olan AK Parti Belediyecilik anlayışı ile mümkündür.” dedi.

 

İnsan odaklı hizmet anlayışının AK Parti’nin vazgeçilmezi olduğunu ifade eden Tok,  “ Bundan dolayı İlkadım ve İlkadım halkının AK Belediyeciliğe ihtiyacı vardır. Çünkü, AK, Belediyecilik, vatandaşın gönlüne hitap eden, gönül alma esasına dayalı hizmetler bütünüdür. Mayamızda bulunan hoşgörü ve gönlümüze yer edinen insan sevgisi, AK Parti’nin hizmet anlayışıyla paralellik içermektedir.  İnsana hizmet ederek insanın gönlünü hoş tutmak öncelikli hedefimizdir. AK Belediyecilik misyonu ve vizyonunu bizim temel öğretimiz ve ilkelerimizdir.” diye konuştu.

YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa
Bu websitesi Samsun Kent Ajans Tarafından Yapılmıştır. Copyright © 2013 - Her Hakkı Saklıdır.
Bu websitesi Samsun Kent Ajans Tarafından Yapılmıştır. Copyright © 2013 - Her Hakkı Saklıdır. 2013 © www.samsunseçim.com

Samsun Haber

Samsun Haberleri

Samsun Haber

haber samsun

Samsunda

Samsuna Haber

Samsun'da Haberin merkezi SamsunHaber servisi Samsunseçim
ilkadım belediyesi
Samsun Kulis Haber gazeteniz olsun Son dakika samsun Samsun haberleri Samsunda Samsun haber merkezi Samsun haberleri
2013 © www.samsunseçim.com sanalbasin.com üyesidir Selahattin Ç. Samsun İlkadım Logo ve Kurumsal Kimlik Tasarımı - Armut.com